Navigáció átugrása.
Rigó József Általános Iskola

Helytörténeti Gyűjtemény

Nyomtatóbarát változat

"A jövõ csupa múltból áll!"

/Anatole France/

2002. október 22-én adták át községünkben a Helytörténeti Gyûjteményt. A falumúzeum elõdeinknek állít emléket. A pusztai, a paraszti élet mindennapjaihoz kötõdõ eszközöket, használati tárgyakat mutat be a Gyûjtemény, emléket állít a község országos hírnevet szerzõ, a településért tevékenykedõ szülötteinek, valamint a község múltja szempontjából jelentõs eseményekrõl ad képes beszámolót.

Minden érdeklõdõt szeretettel várunk múzeumunkba, elõzetes bejelentkezés és idõpont egyeztetés alapján fogadjuk látogatóinkat!

Elérhetõség:

• Cím : 6114 Bugac, Béke utca 25/a.
  • Tel: +36 76 575497
  • Fax: +36 76 575498

Copyright © Rigó József Általános Mu^velo~dési Központ - Bugac - Általános Iskola, Óvoda, Könyvtár, Mu^velo~dési Ház. Minden jog fenntartva. Copyright © Rigó József Általános Mu^velo~dési Központ - Bugac - Általános Iskola, Óvoda, Könyvtár, Mu^velo~dési Ház. Minden jog fenntartva. Copyright © Rigó József Általános Mu^velo~dési Központ - Bugac - Általános Iskola, Óvoda, Könyvtár, Mu^velo~dési Ház. Minden jog fenntartva. Copyright © Rigó József Általános Mu^velo~dési Központ - Bugac - Általános Iskola, Óvoda, Könyvtár, Mu^velo~dési Ház. Minden jog fenntartva.